Dzień 1     MORAWSKI KRAS, BRNO
Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Przejazd do Blanska, zwiedzanie jednej z jaskiń MORAWSKIEGO KRASU: Punkevni lub Balcarka lub Katerinskiej. Przejazd do BRNA, spacer po stolicy Moraw, np.: Klasztor Kapucynów z kryptą-grobowcem (zmumifikowane ciała mnichów i miejskich notabli), Nowy i Stary Ratusz, Plac zwany Targiem Warzywnym, fontanna Parnas, wzgórze Petrov z Katedrą św. Piotra i Pawła. Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu turystycznym.

Dzień 2     WIEDEŃ
Śniadanie. Przejazd do WIEDNIA, poznawanie atrakcji turystycznych stolicy Austrii, np.: Ring, złoty pomnik Johana Straussa, Plac Marii Teresy, Parlament, ratusz, Uniwersytet, Kościół Wotywny, Kościół Minorytów, Plac Bohaterów, Hofburg, Kohlmarkt, Katedra św. Szczepana. Ciepły posiłek. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym.

Dzień 3     SCHÖNBRUNN, WIEDEŃ
Śniadanie. Przejazd do SCHÖNBRUNN – letniej rezydencji cesarskiej, zwiedzanie wnętrz pałacu i wspaniałych ogrodów. Przejazd do WIEDNIA, np.: Belweder, Hundertwasserhaus (ciekawy architektonicznie kompleks mieszkalny w jednej z wiedeńskich dzielnic). Przejazd na wzgórze Kahlenberg – miejsce, z którego Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą z Turkami o Wiedeń. Przejazd do Polski. Zakończenie wycieczki.


Terminy wyjazdów do uzgodnienia z biurem.


ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:
– 2 noclegi;
– 4 posiłki;
– przejazd komfortowym autokarem;
– ubezpieczenie NNW i KL;
– obsługa pilota.


Cena wycieczki nie obejmuje: biletów wstępu (w tym także do jaskini), lokalnego przewodnika, ew. przejazdów środkami komunikacji miejskiej, dopłaty za dojazd po uczestników.


W zależności od położenia miasta/miejscowości Klienta od granicy wyjazd (powrót) może nastąpić dzień wcześniej (później).


PROGRAM WYCIECZKI >