Dzień 1     BUDAPESZT
Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Wyjazd. Przejazd przez Czechy i/lub Słowację. Przyjazd do BUDAPESZTU, np.: Wzgórze Gellerta z cytadelą i budapeszteńską Statuą Wolności, Wzgórze Zamkowe z Pałacem Królewskim, budapeszteńską Starówką, Basztą Rybacką, Kościołem Macieja, pomnikiem św. Stefana, słynny peszteński deptak – Váci utca. Ciepły posiłek. Program dodatkowy: rejs statkiem po Dunaju. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym.

Dzień 2     BUDAPESZT
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie BUDAPESZTU, np.: Parlament, Bazylika św. Stefana, Wielka Synagoga, Andrássy út (reprezentacyjna aleja Budapesztu), Plac Bohaterów, Park Miejski (Városliget). Ciepły posiłek. Programy dodatkowe: pobyt w kąpielisku termalnym (np. Széchenyi) oraz wieczór węgierski. Powrót na nocleg w hotelu turystycznym..

Dzień 3     SZENTENDRE, ESZTERGOM
Śniadanie. Przejazd do SZENTENDRE, spacer po malowniczej „kolonii artystów”; program dodatkowy: wizyta w winiarni. Przejazd zakolem Dunaju do ESZTERGOMU – religijnej stolicy Węgier, z największym w tym kraju kościołem. Przejazd do Polski. Zakończenie wycieczki.


Terminy wyjazdów do uzgodnienia z biurem.


ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:
– 2 noclegi;
– 4 posiłki;
– przejazd komfortowym autokarem;
– ubezpieczenie NNW i KL;
– obsługa pilota.


Cena wycieczki nie obejmuje: biletów wstępu, lokalnego przewodnika, ew. przejazdów środkami komunikacji miejskiej (np. metro), programów dodatkowych (wymagana wcześniejsza rezerwacja i płatność w biurze), dopłaty za dojazd po uczestników.


UDOGODNIENIA:
– pokój 2-osob. w hotelu – dopłata: równowartość od 4 EUR/ uczestnika/ nocleg.


W zależności od położenia miasta/miejscowości Klienta od granicy wyjazd (powrót) może nastąpić dzień wcześniej (później).


PROGRAM WYCIECZKI >