Drodzy Klienci,

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam nasz katalog. Postawiliśmy w nim na tzw. „pewniaki” – programy, które są naszą wizytówką i najchętniej przez Was wybierane. Z jednej strony to świetne standardy, z drugiej – idealna baza do wprowadzania zmian, tak, by w pełni spełniały Wasze oczekiwania.
Mamy nadzieję, że to nasze małe „dzieło” będzie niezwykle wciągającą lekturą, która jeszcze mocniej rozbudzi Wasze podróżnicze pasje i zachęci do organizacji wyjazdu, którego profesjonalną realizację powierzycie właśnie nam – fachowcom branży turystycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Naszym Stałym Klientom bardzo dziękujemy za tę stałość w uczuciach, za każdorazowy wybór naszego biura spośród wielu innych. To ogromna przyjemność móc dla Was pracować, spełniać Wasze marzenia i dostarczać wspaniałych wrażeń, zabierając na europejskie wojaże. Z Nowymi Klientami witamy się serdecznie i zapraszamy do współpracy. Fascynujące kraje z porywającą historią, tradycją, architekturą, urzekającymi krajobrazami czekają! Wyruszmy do nich wspólnie!


Ceny i terminy

Dodatek do katalogu BTS EUROTRAMPING nr 30 stanowi jego integralną część. Podane ceny są obowiązującymi w 2021 roku i dotyczą grup liczących 53 osoby (49 płatnych + 4 bezpłatne), z wyjątkiem trasy o symbolu DNT – 48 osób (45 płatnych + 3 bezpłatne). W przypadku zainteresowania mniejszą lub większą liczbą osób i/lub miejsc bezpłatnych, ceny przeliczane są indywidualnie.

Wszystkie ceny (za wyjątkiem trasy o symbolu P) są 2-składnikowe: kwota w PLN + kwota w EUR/GBP, przeliczana na złotówki przy ostatniej wpłacie za wyjazd.

Ceny nie obejmują: dojazdu po uczestników, biletów wstępu, przejazdów lokalnymi środkami transportu, miejscowych przewodników itp.

Dla imprez o symbolach: D, DB, BT, P, BW, BZD, HR I, HR II, DNT, RUMD terminy wyjazdów do uzgodnienia z biurem.


Zamów bezpłatny katalog biura

Dział sprzedaży (+48) 77- 454 1976
wycieczki@eurotramping.pl