Drodzy Klienci,

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam nasz katalog. Postawiliśmy w nim na tzw. „pewniaki” – programy, które są naszą wizytówką i najchętniej przez Was wybierane. Z jednej strony to świetne standardy, z drugiej – idealna baza do wprowadzania zmian, tak, by w pełni spełniały Wasze oczekiwania.
Mamy nadzieję, że to nasze małe „dzieło” będzie niezwykle wciągającą lekturą, która jeszcze mocniej rozbudzi Wasze podróżnicze pasje i zachęci do organizacji wyjazdu, którego profesjonalną realizację powierzycie właśnie nam – fachowcom branży turystycznej z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Naszym Stałym Klientom bardzo dziękujemy za tę stałość w uczuciach, za każdorazowy wybór naszego biura spośród wielu innych. To ogromna przyjemność móc dla Was pracować, spełniać Wasze marzenia i dostarczać wspaniałych wrażeń, zabierając na europejskie wojaże. Z Nowymi Klientami witamy się serdecznie i zapraszamy do współpracy. Fascynujące kraje z porywającą historią, tradycją, architekturą, urzekającymi krajobrazami czekają! Wyruszmy do nich wspólnie!


Ceny i terminy do ustalenia z biurem.

Zamów lub pobierz bezpłatny katalog biura

Dział sprzedaży (+48) 77- 454 1976
wycieczki@eurotramping.pl