Dzień 1
Wyjazd ok. północy. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch. Przyjazd do hotelu w okolicach Rimini, ciepła kolacja, nocleg.

Dzień 2    LORETO, MANOPPELLO
Śniadanie. Przejazd do LORETO, wizyta w jednym z najpiękniejszych sanktuariów maryjnych we Włoszech – Loretańskiej Bazylice z niezwykłą relikwią Domku NMP z Nazaretu; dodatkowo (w miarę możliwości czasowych): cmentarz Żołnierzy Polskich II Korpusu, poległych w czasie II wojny światowej. Przejazd do położonego w małej górskiej miejscowości MANOPPELLO Sanktuarium Volto Santo (Świętego Oblicza), gdzie od wieków czczona jest niezwykła tkanina z cudownym wizerunkiem Chrystusa. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, ciepła kolacja, nocleg.

Dzień 3  RZYM, WATYKAN
Śniadanie. Przejazd do WATYKANU, audiencja generalna (przy pobycie Ojca Świętego w Rzymie) lub zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Bazyliki św. Piotra („Pieta” Michała Anioła, Ołtarz Papieski, Kaplica św. Sebastiana z ołtarzem św. Jana Pawła II). Spacer po RZYMIE – „wiecznym mieście”, np.: Koloseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Łuk Septymiusza Sewera, Kapitol, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Plac Navona, Most i Zamek św. Anioła, Via della Conciliazione. Powrót do hotelu, ciepła kolacja, nocleg.

Dzień 4   POMPEJE, WEZUWIUSZ
Śniadanie. Przejazd do POMPEI, spacer po świetnie zachowanym starożytnym mieście, położonym u stóp Wezuwiusza, np.: forum, Teatr Wielki, amfiteatr, Dom Fauna i inne wille, palestra (teren ćwiczeń). Program dodatkowy (za dopłatą): WEZUWIUSZ, podjazd lokalnym transportem, a następnie spacer na szczyt wulkanu. Przejazd na camping na Półwyspie Sorrentyńskim, ciepła kolacja, nocleg.

Dzień 5 CAPRI
Śniadanie. Rejs na CAPRI, spacer po urokliwej, skalistej wyspie na Morzu Tyrreńskim, np.: Ogrody Augusta, kartuzja, punkt widokowy Tragara, skały Faraglioni, spacer do Łuku Naturalnego. Powrót  na camping, ciepła kolacja, nocleg.

Dzień 6  SAN GIOVANNI ROTONDO  
Śniadanie. Przejazd na Półwysep Gargano do SAN GIOVANNI ROTONDO, zwiedzanie miejsca życia i śmierci św. Ojca Pio. Ciepła kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7  LANCIANO
Śniadanie. Przejazd do LANCIANO – miejsca Cudu Eucharystycznego z VIII w.; wizyta w sanktuarium, w którym przechowywane są relikwie Ciała i Krwi Chrystusa. Wyjazd i bezpośredni przejazd do kraju.

Dzień 8
Powrót do Polski w godzinach rannych.


Cena zawiera:

  • 6 noclegów wg programu (hotele: 3*, pokoje 2- i 3-osob.; camping: bungalowy 4-osob. z 2 sypialniami, pokojem dziennym z aneksem kuchennym, łazienką, tarasem),
  • 12 posiłków wg programu (hotele – śniadania wzmocnione, kolacje 2-daniowe + deser/owoce + woda; camping – śniadania typu bufet, kolacje 2-daniowe + deser/owoce),
  • przejazd komfortowym autokarem,
  • ubezpieczenie KL – 20.000 EUR, NNW – 15.000 zł (Signal Iduna),
  • obsługę pilota.

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu, opłaty za lokalnych przewodników, przejazdów środkami komunikacji miejskiej (np. metro w Rzymie), rejsu (Capri), programów dodatkowych (np. Wezuwiusz), na które należy przeznaczyć ok. 130 EUR,
  • dopłaty do pokoju 1-osob. – ok. 550 zł
  • dopłaty do ubezpieczenia od chorób przewlekłych – 75 zł
  • dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 3% wartości imprezy lub 7% wartości imprezy przy ubezpieczeniu od kosztów chorób przewlekłych