Dzień 1
Zbiórka uczestników wycieczki w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Wyjazd.

Dzień 2 WENECJA
Przejazd do Włoch. Przyjazd do WENECJI, przejazd vaporetto oraz spacer trasą turystyczną, np.: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Dzwonnica św. Marka, Loggetta, Wieża Zegarowa, Prokuracja Stara i Nowa, Skrzydło Napoleona, Biblioteka, Most Westchnień, Ponte Rialto. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym, ciepła kolacja.

Dzień 3 LORETO, LANCIANO
Śniadanie. Przejazd do LORETO, wizyta w Sanktuarium Maryjnym (Bazylika z Domkiem NMP z Nazaretu). Przejazd do LANCIANO – miejsca Cudu Eucharystycznego. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym, ciepła kolacja.

Dzień 4 SAN GIOVANNI ROTONDO, MONTE SANT ANGELO
Śniadanie. Przejazd na Płw. Gargano do SAN GIOVANNI ROTONDO, zwiedzanie miejsca życia i śmierci św. Ojca Pio. Przejazd do MONTE SANT ANGELO – miejsca, które dało początek kultowi św. Michała Archanioła. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym lub na campingu, ciepła kolacja.

Dzień 5 CAPRI
Śniadanie. Przeprawa promowa i pobyt na CAPRI, np.: Ogrody Augusta, Kartuzja, Tragara Belvedere, skały Faraglioni, Villa Jowisz; przejazd autobusem miejskim do ANACAPRI, np.: Monte Solaro, Villa Damecuta, Villa San Michele. Powrót na nocleg w hotelu turystycznym lub na campingu, ciepła kolacja.

Dzień 6 POMPEJE, WEZUWIUSZ
Śniadanie. Przejazd do POMPEI, spacer po starożytnym mieście, np.: Forum, Teatr, Amfiteatr, Dom Fauna i inne wille, Palestra. Program dodatkowy: wjazd na WEZUWIUSZ, spacer na szczyt wulkanu. Przejazd na nocleg w hotelu turystycznym, ciepła kolacja.

Dzień 7 RZYM, WATYKAN
Śniadanie. Wyjazd do WATYKANU, audiencja generalna (przy pobycie Ojca Świętego w Rzymie) lub zwiedzanie Muzeów Watykańskich i Bazyliki św. Piotra („Pieta” Michał Anioła, Ołtarz Papieski, groty watykańskie z grobowcami papieży, relikwie św. Piotra). Spacer trasą turystyczną po RZYMIE starożytnym, średniowiecznym i barokowym, np.: Koloseum, Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Łuk Septymiusza Sewera, Kapitol, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Plac Navona, Most i Zamek św. Anioła, Via della Conciliazione. Wyjazd w drogę powrotną do kraju.

Dzień 8
Ciepły posiłek na trasie. Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce.

CENA WYCIECZKI obejmuje następujące świadczenia:

  • upominki dla każdego uczestnika, np. długopisy lub maskotki
  • 5 noclegów wg programu
  • 11 posiłków wg programu
  • przejazd komfortowym autokarem
  • ubezpieczenie NNW (5.000 zł) i KL (8.800 EUR)
  • obsługa pilota
  • 3 miejsca gratis / 45 uczestników

ZAMIENNIE: 1/ PADWA ZAMIAST WENECJI; bez dopłaty; 2/ MANOPELLO (miejsce, w którym przechowywana jest niezwykła relikwia – chusta z wizerunkiem zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa, tzw. całun z Manopello) ZAMIAST LANCIANO; dopłata: równowartość od 8 EUR/ uczestnika; 3/ 6. DNIA POMPEJE ORAZ MONTE CASSINO; bez dopłaty; 4/ 6. DNIA WEZUWIUSZ ORAZ MONTE CASSINO; bez dopłaty.

Można inaczej: dodatkowy ciepły posiłek w Rzymie – dopłata: równowartość od 10 EUR/ uczestnika

UWAGA! Cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępu, opłaty za miejscowych przewodników, przejazdów środkami komunikacji miejskiej (np. metro, autobus), promu (Capri), dopłaty za dojazd po uczestników.