Dzień 1
Zbiórka uczestników wycieczki w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Przejazd w kierunku granicy z Litwą.

Dzień 2 WILNO
Przejazd przez Litwę. Przyjazd do WILNA, zwiedzanie, np.: Zaułek Bernardyński (Dom Mickiewicza), Kościół św. Jana, Kościół św. Ducha, Cerkiew św. Trójcy, Antokol z Kościołem św. św. Piotra i Pawła, Cmentarz na Rossie. Przejazd na obiadokolację i nocleg w hotelu turystycznym.

Dzień 3 WILNO
Śniadanie. Kontynuacja zwiedzania WILNA, np.: Sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej, Katedra św. Stanisława, Uniwersytet Wileński, Stare Miasto, Kościół św. Anny, Wzgórze Trzech Krzyży. Powrót na obiadokolację i nocleg w hotelu turystycznym.

Dzień 4 TROKI, KOWNO
Śniadanie. Przejazd do TROK, zwiedzanie Zamku Księcia Witolda (na wyspie). Przejazd do KOWNA – miasta położonego u zbiegu Niemna i Wilii, np.: ratusz zwany „Białym Łabędziem”, Katedra św. św. Piotra i Pawła, dawne gimnazjum jezuickie, gdzie mieszkał i pracował Adam Mickiewicz, pozostałości zamku kowieńskiego, Dom Perkuna, Aleja Wolności. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Ciepły posiłek na trasie.

Dzień 5
Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce.

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE WYCIECZKI:
upominki dla każdego uczestnika, np. długopisy lub maskotki

2 noclegi wg programu

5 posiłków wg programu

przejazd komfortowym autokarem

ubezpieczenie NNW (5.000 zł) i KL (8.800 EUR)

obsługa pilota

3 miejsca gratis / 45 uczestników

UWAGA!
Cena wycieczki nie obejmuje biletów wstępu, lokalnego przewodnika, ew. przejazdów środkami komunikacji miejskiej, dopłaty za dojazd po uczestników.