Ja sas! To helleńskie „witajcie!” Zapraszamy na Riwierę Olimpijską, do niezwykle przyjemnej miejscowości wypoczynkowej Leptokaria. Jej położenie urzeka nie tylko nas – turystów, ale także samych Greków. Czy trudno się temu dziwić? W końcu to wypoczynek nad Morzem Egejskim w towarzystwie mitycznego pasma Olimpu. O boską ambrozję i boski nektar będzie dziś raczej trudno, ale orzeźwiająca kawa frappe i inne przysmaki kuchni greckiej na pewno będą na nas czekać. Grecy w odniesieniu do tego miejsca, Riwiery Olimpijskiej, mówią krótko: „tutaj powietrze goi rany, a woda leczy dusze” – nic dodać, nic ująć… Turysto przybywaj!

 

HOTEL „DAFNI”  

Położenie: Riwiera Olimpijska, miejscowość Leptokaria; bezpośrednio przy plaży (tzw. pierwsza linia brzegowa); w pobliżu liczne tawerny i sklepy; obiekt monitorowany.

Pokoje: 2-, 3- i 4-osob.; łóżka pojedyncze; wyposażenie: mini-przedpokój, szafa, łazienka (z prysznicem w formie brodzika), lodówka, TV SAT, klimatyzacja (płatna dodatkowo: 5 €/pokój/dzień), balkon (ze stolikiem i krzesłami oraz markizą); codzienne sprzątanie.

Posiłki: w Hotelu Dafni Plus (ok. 500 m od Hotelu Dafni); 3 x dziennie; śniadania w formie bogatego bufetu (dot. potraw i napojów), obiady i kolacje serwowane, 1-daniowe; raz dziennie deser (do obiadu); z napojów do obiadów i kolacji w cenie tylko woda.

Dodatkowo do dyspozycji gości: przyjemne lobby, WiFi.

ORIENTACYJNY PROGRAM   

Poniższy program ma na celu przedstawienie typowego przebiegu wypoczynku letniego w Grecji. Na życzenie Klienta lub wniosek rezydenta program może zostać zmieniony.

Poniższe informacje nie są zobowiązaniem prawnym biura i np. zmiana kolejności w realizacji programu nie może być podstawą do roszczeń prawno-finansowych.

Dzień 1 Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień wcześniej). Przejazd przez Czechy i/lub Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.

Dzień 2 Przyjazd do Grecji; zakwaterowanie w hotelu; obiad; zapoznanie z okolicą; odpoczynek, plażowanie; kolacja.

Dni 3 – 10 W trakcie pobytu 3 posiłki dziennie, plażowanie, kąpiele w morzu, wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu rezydentowi).

Dzień 11 Po śniadaniu wykwaterowanie; pobranie suchego prowiantu (ekwiwalent 1 posiłku); wyjazd i bezpośredni przejazd do kraju.

Dzień 12 Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień później).

 

CENA: 

uczeń (do 20 lat włącznie)  765 zł + 240 EUR

osoba dorosła  765 zł + 258 EUR

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:
 • 9 noclegów;
 • 3 posiłki dziennie;
 • prowiant na drogę powrotną;
 • przejazd komfortowym autokarem;
 • ubezpieczenie Signal Iduna (NNW i KL);
 • obsługa pilota-rezydenta;
 • obligatoryjna opłata z tyt. Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Cena nie obejmuje: dopłaty za dojazd po uczestników, lokalnej taksy (płatna na miejscu w hotelu: 0,50 €/pokój/dobę), wycieczek fakultatywnych.

 

TERMINY:

1/ 23.06-04.07.2018

2/ 16.08-27.08.2018

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – PROPOZYCJE:

ATENY

METEORY

REJS NA SKIATHOS

DION – OLIMP – LITOCHORO

SALONIKI

WATERLAND

WIECZÓR GRECKI

PARALIA KATERINI

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników, płatne na miejscu rezydentowi, uzależnione od cen miejscowych kontrahentów.

INFORMACJE DODATKOWE:
 • obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości ok. 20 EUR/os. przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestników wyjazdu (dot. hotelu);
 • obowiązek posiadania paszportu lub dowodu osobistego jako dokumentu umożliwiającego przejazd do i z Grecji;
 • na życzenie grupy możliwość zatrudnienia ratownika (za dodatkową opłatą);
 • na życzenie całej wyjeżdżającej grupy możliwość zorganizowania noclegu tranzytowego w drodze dojazdowej i/lub powrotnej;
 • sugerujemy uwzględnić w kieszonkowym ewentualny ciepły posiłek w drodze dojazdowej i/lub powrotnej;
 • biuro zastrzega sobie możliwość zorganizowania wypoczynku letniego w Grecji w miejscowości i/lub obiekcie innych niż prezentowane w ofercie.

 

DOPŁATY ZA DOJAZD DO POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTW:

Podane kwoty dotyczą 1 uczestnika przy grupie liczącej minimum 48 pełnopłatnych osób.W przypadku grup mniejszych lub łączonych kwota dopłaty ustalana jest indywidualnie.

Różnice w wysokości dopłat wynikają z różnych odległości miejsca zbiórki od Głuchołaz (bazy autokarowej BTS Eurotramping) i granicy polskiej dla kraju podróży.

Na terenie Polski możliwe są tzw. połączenia antenowe, realizowane dostosowanymi do wielkości grupy środkami transportu (np. mikrobus).

dolnośląskie 55 zł
kujawsko-pomorskie 110 zł
lubelskie 110 zł
lubuskie 90 zł
łódzkie 90 zł
mazowieckie 115 zł
małopolskie 70 zł
opolskie 15 zł
podkarpackie 95 zł
podlaskie 130 zł
pomorskie 130 zł
śląskie 40 zł
świętokrzyskie 85 zł
warmińsko-mazurskie 125 zł
wielkopolskie 95 zł
zachodniopomorskie 120 zł