Ja sas! To greckie „witajcie!” Zapraszamy na Riwierę Olimpijską, do niezwykle przyjemnej miejscowości wypoczynkowej Leptokaria. Jej położenie urzeka nie tylko nas – turystów, ale także samych Greków. Czy trudno się temu dziwić? W końcu to wypoczynek nad Morzem Egejskim w towarzystwie mitycznego pasma Olimpu. O boską ambrozję i boski nektar będzie dziś raczej trudno, ale orzeźwiająca kawa frappe i przysmaki kuchni greckiej na pewno będą na nas czekać. Grecy w odniesieniu do tego miejsca, Riwiery Olimpijskiej, mówią krótko: „tutaj powietrze goi rany, a woda leczy dusze” – nic dodać, nic ująć… Turysto przybywaj!

 

HOTEL „DAFNI”  

Położenie: Riwiera Olimpijska, miejscowość Leptokaria; pierwsza linia brzegowa; w pobliżu liczne tawerny i sklepy; obiekt monitorowany.

Pokoje: 2-3-4-osob.; łóżka pojedyncze; wyposażenie: mini-przedpokój, szafa, łazienka (z prysznicem w formie brodzika), lodówka, TV SAT, klimatyzacja (płatna dodatkowo: ok. 5 €/pokój/dzień), balkon (ze stolikiem i krzesłami oraz markizą); codzienne sprzątanie.

Posiłki: w Hotelu Dafni Plus (ok. 500 m od Hotelu Dafni); 3 x dziennie; śniadanie w formie bogatego bufetu; obiad i kolacja – serwowane, 1-daniowe, z napojem typu woda w cenie; raz dziennie deser (do obiadu).

Dodatkowo do dyspozycji gości: przyjemne lobby, WiFi.

 

ORIENTACYJNY PROGRAM   

Poniższy program ma na celu przedstawienie typowego przebiegu wypoczynku letniego w Grecji. Na życzenie Klienta lub wniosek rezydenta program może zostać zmieniony.

Poniższe informacje nie są zobowiązaniem prawnym biura i np. zmiana kolejności w realizacji programu nie może być podstawą do roszczeń prawno-finansowych.

 

Dzień 1 Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień wcześniej). Przejazd przez Czechy i/lub Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.

Dzień 2 Przyjazd do Grecji; zakwaterowanie w hotelu; obiad; zapoznanie z okolicą; odpoczynek, plażowanie; kolacja.

Dni 3 – 10 W trakcie pobytu 3 posiłki dziennie, plażowanie, kąpiele w morzu, wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu rezydentowi).

Dzień 11 Po śniadaniu wykwaterowanie; pobranie suchego prowiantu (ekwiwalent 1 posiłku); wyjazd i bezpośredni przejazd do kraju.

Dzień 12 Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień później).

 

CENA: 

uczeń (do 20 lat włącznie)  680 zł + 245 EUR

osoba dorosła    680 zł + 263 EUR

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:
 • 9 noclegów;
 • 3 posiłki dziennie;
 • prowiant na drogę powrotną;
 • przejazd komfortowym autokarem (miejsce wyjazdu/powrotu: Opole);
 • ubezpieczenie Signal Iduna (NNW – 5.000 zł, KL – 10.000 EUR);
 • obsługa pilota-rezydenta;
 • lokalna taksa;
 • obligatoryjna opłata z tyt. Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego;
 • miejsca dla organizatorów (4/52).

 

Cena nie obejmuje: dopłaty za dojazd po uczestników do miasta/miejscowości innej niż Opole (indywidualne przeliczenie), wycieczek fakultatywnych (płatne na miejscu rezydentowi).

 

TERMIN:

02.07-13.07.2019

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – PROPOZYCJE:

ATENY

METEORY

REJS NA SKIATHOS

DION – OLIMP – LITOCHORO 

SALONIKI

WATERLAND 

WIECZÓR GRECKI 

PARALIA KATERINI

 

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników, płatne na miejscu rezydentowi, uzależnione od cen miejscowych kontrahentów.

INFORMACJE DODATKOWE:
 • obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości ok. 20 EUR/os. przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestników wyjazdu w hotelu;
 • obowiązek posiadania paszportu lub dowodu osobistego jako dokumentu umożliwiającego przejazd do i z Grecji;
 • na życzenie grupy, za dodatkową opłatą możliwość zatrudnienia ratownika;
 • na życzenie całej grupy możliwość zorganizowania noclegu tranzytowego w drodze dojazdowej i/lub powrotnej;
 • sugerujemy uwzględnić w kieszonkowym ewentualny ciepły posiłek w drodze dojazdowej i/lub powrotnej;
 • biuro zastrzega sobie możliwość zorganizowania wypoczynku letniego w Grecji
  w miejscowości i/lub obiekcie innych niż prezentowane w ofercie.