Dobrodošli! Witaj (witajcie)! Czas na chorwackie wakacje! Dlaczego akurat ten bałkański kraj? Kusi niezwykłym błękitem Adriatyku, ciepłem jego wód, majestatycznymi górami z malowniczymi miejscowościami u ich podnóża, klimatycznymi wyspami (Hvar, Korčula, Mljet, Vis, Brač…), wspaniałymi miastami z równie wspaniałymi zabytkami (Dubrownik, Split, Trogir, Szybenik, Zadar), niesamowitą przyrodą (Jeziora Plitwickie, Krka), a do tego smaczną bałkańską kuchnią. W sezonie 2019 zapraszamy do miejscowości Drage, malowniczo położonej pomiędzy Zadarem i Szybenikiem.

PENSJONAT GALEB

Położenie: miejscowość Drage otoczona Parkami Narodowymi Kornati i Krka oraz Parkiem Przyrody Jezioro Vransko; ok. 500 m od plaży (żwirkowa, z łagodnym zejściem do morza).

Pokoje: dla dzieci/młodzieży 3- i 4-osob. (bez łóżek piętrowych), dla dorosłych 2-osob.; wyposażone w pełny węzeł sanitarny, szafę, stolik, krzesła, taras lub balkon.

Wyżywienie: 3 x dziennie (tzw. FB – Full Board) – śniadania (bufet), obiady (serwowane, 1-daniowe, z bufetem sałatkowym) i kolacje (bufet); w przypadku obiadów i kolacji z napojów w cenie tylko woda; przez cały dzień do dyspozycji gości pensjonatu kawa i herbata gratis; pierwszy posiłek – obiad w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Sport i rozrywka: boisko do siatkówki plażowej, stoły do ping-ponga, świetlica (możliwość zorganizowania dyskoteki).

Dodatkowo do dyspozycji gości: Wi-Fi (w restauracji i na tarasie pensjonatu).

 

 

 

ORIENTACYJNY PROGRAM   

Poniższy program ma na celu przedstawienie typowego przebiegu wypoczynku letniego w Chorwacji. Na życzenie Klienta lub wniosek rezydenta program może zostać zmieniony.
Poniższe informacje nie są zobowiązaniem prawnym biura i np. zmiana kolejności w realizacji programu nie może być podstawą do roszczeń prawno-finansowych.

Dzień 1 Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie (w zależności od odległości od granicy może to nastąpić dzień wcześniej). Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.

Dzień 2 Przyjazd do Chorwacji; zakwaterowanie w pensjonacie; obiad; zapoznanie z okolicą; plażowanie; kolacja.

Dzień 3 – 9 W trakcie pobytu 3 posiłki dziennie, plażowanie, kąpiele w morzu, wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu rezydentowi), rozgrywki sportowe, konkursy.

Dzień 10 Po śniadaniu wykwaterowanie; pobranie suchego prowiantu (ekwiwalent 1 posiłku); wyjazd i bezpośredni przejazd do Polski.

Dzień 11 Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień później).

CENA

uczeń (do 20 lat włącznie) 730 zł + 240 EUR
osoba dorosła 730 zł + 260 EUR

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:

– 8 noclegów;

– 3 posiłki dziennie;

– prowiant na drogę powrotną;

– przejazd komfortowym autokarem;

– ubezpieczenie Signal Iduna (NNW – 5.000 ZŁ i KL – 10.000 EUR);

– obsługa pilota-rezydenta;

– obowiązkowa składka z tyt. Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego;

– miejsca dla opiekunów (3/45).

 

Cena nie obejmuje: taksy klimatycznej (płatna na miejscu przez uczestników; poniżej 12 lat: gratis, 12-18 lat: 0,70 €/os./dzień, powyżej 18 lat: 1,40 €/os./dzień), dopłaty za dojazd po uczestników, wycieczek fakultatywnych.

TERMINY

1/ 30.06 – 10.07.2019
2/ 08.07 – 18.07.2019

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (PROPOZYCJE)

1/ SZYBENIK + KRKA
2/ SPLIT + TROGIR
3/ JEZIORA PLITWICKIE
4/ ZADAR
5/ DUBROWNIK
6/ PN KORNATI (REJS)
7/ FISH PICNIC (REJS)

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników, ich ceny ustalane przez rezydenta (z uwzględnieniem cen miejscowych kontrahentów), płatne na miejscu.

INFORMACJE DODATKOWE

– obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR/os. przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestników wyjazdu (dot. pensjonatu)

– obowiązek posiadania paszportu lub dowodu osobistego jako dokumentu umożliwiającego przejazd do i z Chorwacji

– na życzenie grupy możliwość zatrudnienia ratownika (za dodatkową opłatą)

– biuro zastrzega sobie możliwość zorganizowania wypoczynku letniego w Chorwacji w innym obiekcie lub w innej miejscowości niż prezentowane w ofercie

DOJAZD PO GRUPĘ – DOPŁATY WG WOJEWÓDZTW

Podane kwoty stanowią wysokość dopłaty dla 1 uczestnika przy grupie liczącej minimum 45 pełnopłatnych osób. W przypadku grup mniejszych lub łączonych wysokość dopłaty ustalana jest indywidualnie.

Różnice w wysokości dopłat wynikają z różnych odległości miejsca zbiórki od bazy autokarowej BTS Eurotramping i granicy polskiej dla kraju podróży.

Na terenie Polski możliwe są tzw. połączenia antenowe, realizowane dostosowanymi do wielkości grupy środkami transportu (np. mikrobus).

 

dolnośląskie 55 zł
kujawsko-pomorskie 110 zł
lubelskie 110 zł
lubuskie 90 zł
łódzkie 90 zł
mazowieckie 115 zł
małopolskie 70 zł
opolskie 15 zł
podkarpackie 95 zł
podlaskie 130 zł
pomorskie 130 zł
śląskie 40 zł
świętokrzyskie 85 zł
warmińsko-mazurskie 125 zł
wielkopolskie 95 zł
zachodniopomorskie 120 zł

 

Oferta do pobrania: