Dobrodošli! Witaj (witajcie)! Czas na chorwackie wakacje! Dlaczego akurat ten bałkański kraj? Kusi niezwykłym błękitem Adriatyku, ciepłem jego wód, majestatycznymi górami, malowniczymi miejscowościami u ich podnóża, pięknymi wyspami (Hvar, Korčula, Mljet, Vis, Brač…), wspaniałymi miastami (Dubrownik, Split, Trogir, Szybenik, Zadar), niesamowitą przyrodą (Jeziora Plitwickie, Krka), a do tego smaczną bałkańską kuchnią. W sezonie 2020 zapraszamy ponownie do miejscowości Drage, położonej między Zadarem i Szybenikiem

PENSJONAT GALEB

Położenie: miejscowość Drage otoczona Parkami Narodowymi Kornati i Krka oraz Parkiem Przyrody Jezioro Vransko; ok. 500 m od plaży (żwirkowa, z łagodnym zejściem do morza).

Pokoje: 3-4-osob. (bez łóżek piętrowych) dla dzieci/młodzieży, 2-osob. dla dorosłych; wyposażone w pełny węzeł sanitarny, szafę, stolik, krzesła, taras lub balkon.

Wyżywienie: 2 x dziennie (tzw. HB – Half Board) – śniadania (bufet) i obiadokolacje (serwowane z napojem typu sok lub wino); pierwszy posiłek – obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Sport i rozrywka: boisko do siatkówki plażowej, stoły do ping-ponga, świetlica (możliwość organizacji dyskoteki).

Dodatkowo do dyspozycji gości: Wi-Fi (w restauracji i na tarasie pensjonatu).

 

ORIENTACYJNY PROGRAM   

Poniższy program ma na celu przedstawienie typowego przebiegu wypoczynku letniego w Chorwacji. Na życzenie Klienta lub wniosek rezydenta program może zostać zmieniony.
Poniższe informacje nie są zobowiązaniem prawnym biura i np. zmiana kolejności w realizacji programu nie może być podstawą do roszczeń prawno-finansowych.

Dzień 1 Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie (w zależności od odległości od granicy może to nastąpić dzień wcześniej). Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.

Dzień 2 Przyjazd do Chorwacji; zapoznanie z okolicą; zakwaterowanie w pensjonacie; czas na przyjemny nadmorski wypoczynek; obiadokolacja.

Dzień 3 – 8 W trakcie pobytu 2 posiłki dziennie, plażowanie, kąpiele w morzu, wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu rezydentowi), rozgrywki sportowe, konkursy.

Dzień 9 Po śniadaniu wykwaterowanie; pobranie suchego prowiantu (ekwiwalent 1 posiłku); wyjazd i bezpośredni przejazd do Polski.

Dzień 10 Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień później).

CENA

uczeń (do 20 lat włącznie) 765 zł + 210 EUR
osoba dorosła 765 zł + 230 EUR

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:

– 7 noclegów;
– 2 posiłki dziennie;
– prowiant na drogę powrotną;
– przejazd komfortowym autokarem;
– ubezpieczenie Signal Iduna (NNW – 15.000 zł i KL – 15.000 EUR);
– obsługa pilota-rezydenta;
– obowiązkowa składka z tyt. Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego;
– miejsca dla opiekunów (3/45).

CENA NIE OBEJMUJE:

– taksy klimatycznej (płatna na miejscu przez uczestników; w 2019r. wynosiła: 0,70 €/dzień dla osoby w wieku 12-18 lat, 1,40 €/dzień dla osoby powyżej 18 lat, gratis dla osoby poniżej 12 lat);
– dopłaty za dojazd po uczestników;
– wycieczek fakultatywnych.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – PROPOZYCJE

SZYBENIK + KRKA
SPLIT + TROGIR
JEZIORA PLITWICKIE
ZADAR
DUBROWNIK
PN KORNATI (REJS)
FISH PICNIC (REJS)

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników, ich ceny ustalane przez rezydenta (z uwzględnieniem cen miejscowych kontrahentów), płatne na miejscu.

INFORMACJE DODATKOWE

– obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 20 EUR/os. przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestników wyjazdu (dot. pensjonatu);
– obowiązek posiadania paszportu lub dowodu osobistego jako dokumentu umożliwiającego przejazd do i z Chorwacji;
– na życzenie grupy możliwość zatrudnienia ratownika (za dodatkową opłatą);
– biuro zastrzega sobie możliwość zorganizowania wypoczynku letniego w Chorwacji w innym obiekcie lub w innej miejscowości niż prezentowane w ofercie.

DOJAZD PO GRUPĘ – DOPŁATY WG WOJEWÓDZTW

Podane kwoty stanowią wysokość dopłaty dla 1 uczestnika przy grupie liczącej minimum 45 pełnopłatnych osób. W przypadku grup mniejszych lub łączonych wysokość dopłaty ustalana jest indywidualnie.

Różnice w wysokości dopłat wynikają z różnych odległości miejsca zbiórki od bazy autokarowej BTS Eurotramping i granicy polskiej dla kraju podróży.

Na terenie Polski możliwe są tzw. połączenia antenowe, realizowane dostosowanymi do wielkości grupy środkami transportu (np. mikrobus).

dolnośląskie 55 zł
kujawsko-pomorskie 110 zł
lubelskie 110 zł
lubuskie 90 zł
łódzkie 90 zł
mazowieckie 115 zł
małopolskie 70 zł
opolskie 15 zł
podkarpackie 95 zł
podlaskie 130 zł
pomorskie 130 zł
śląskie 40 zł
świętokrzyskie 85 zł
warmińsko-mazurskie 125 zł
wielkopolskie 95 zł
zachodniopomorskie 120 zł