Hi! How are you today? Wakacje to fantastyczny czas na wypoczynek, zabawę, ale również doskonalenie swoich umiejętności językowych. Nasz kurs angielskiego w Londynie (Croydon) to dowód na to, że nauka może być wielką przyjemnością, tym bardziej, gdy jest praktyczna i odbywa się w niezwykle ciekawym miejscu. Zapraszamy!

ORIENTACYJNY PROGRAM
Poniższy program ma na celu przedstawienie typowej organizacji czasu podczas kursu językowego w Anglii. Na życzenie Klienta lub wniosek rezydenta program może zostać zmieniony.
Poniższe informacje nie są zobowiązaniem prawnym biura i np. zmiana kolejności w realizacji programu nie może być podstawą do roszczeń prawno-finansowych.

Dzień 1
Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie. Przejazd do Francji.

Dzień 2
Przeprawa do Anglii. Przejazd do Croydon; zakwaterowanie w rodzinach angielskich (ok. godz. 19.00 czasu lokalnego).

Dzień 3
Rano zajęcia w szkole, m.in. sprawdzenie poziomu znajomości j. ang. (test lub rozmowa kwalifikacyjna) oraz podział na grupy; po południu praktyczne doskonalenie języka: przejazd albo do Greenwich (np.: Królewskie Obserwatorium, słynny południk zerowy, Narodowe Muzeum Morskie, pieszy tunel pod Tamizą), albo do Hampton Court (Pałac Henryka VIII). Ok. godz. 19.00 powrót do Croydon.

Dzień 4
Rano zajęcia w szkole; po południu praktyczne doskonalenie języka: przejazd do Londynu, np.: Katedra św. Pawła, Mansion House, Bank Anglii, Królewska Giełda, Monument, Tower of London, Tower Bridge, Doki św. Katarzyny. Ok. godz. 19.00 powrót do Croydon.

Dzień 5
Rano zajęcia w szkole; po południu praktyczne doskonalenie języka: przejazd do Londynu, np.: Łuk Wellingtona, Pałac Buckingham, Westminster Abbey, Parlament i Big Ben, Cenotaph, 10 Downing Street, Horse Guards, Łuk Admiralicji, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus. Ok. godz. 19.00 powrót do Croydon.

Dzień 6
Rano zajęcia w szkole; po południu praktyczne doskonalenie języka: przejazd do Londynu, np.: British Museum lub Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, Oxford Street, Marble Arch. Ok. godz. 19.00 powrót do Croydon.

Dzień 7
Rano zajęcia w szkole oraz wręczenie certyfikatów ukończenia kursu; po południu praktyczne doskonalenie języka: przejazd do Londynu, np.: Hyde Park (Róg Mówców, Serpentine), Pałac i Ogrody Kensington, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Techniki lub Muzeum Wiktorii i Alberta, Harrods. Ok. godz. 19.00 powrót do Croydon.

Dzień 8
Pożegnanie z rodzinami angielskimi; quizy o Anglii i Londynie; spacer po Croydon, np.: Park Hill, The Queen’s Gardens, ratusz, Croydon Clocktower (m.in. muzeum miasta), Surrey Market (targ owocowo-warzywny), Whitgift Centre (okazałe centrum handlowe). Wyjazd. Przeprawa na kontynent. Bezpośredni przejazd do Polski.

Dzień 9
Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce.


Croydon: największa „dzielnica” Londynu, oddalona od jego centrum o ok. 20 km.

Zakwaterowanie: rodziny angielskie (od 2 do 4 osób w jednej rodzinie), z których każda dobierana jest starannie przez naszego długoletniego, sprawdzonego angielskiego kontrahenta.

Posiłki: 3 x dziennie; typowo angielskie śniadania, lunch pakiety i obiadokolacje zapewniane przez rodziny; pierwszy posiłek – obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie i lunch pakiet w dniu wyjazdu.

Zajęcia z j. angielskiego: w profesjonalnej szkole językowej, w grupach od kilku do kilkunastu osób, prowadzone przez fachową kadrę nauczycieli, oparte na nowoczesnych technikach kształcenia, dostosowane do wieku oraz stopnia znajomości języka; każdy z uczestników otrzymuje wydany przez szkołę imienny certyfikat ukończenia kursu.ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE KURSU:

  • 6 noclegów (rodziny angielskie);
  • 3 posiłki dziennie (śniadania, lunch pakiety, obiadokolacje);
  • 15 godz. zegarowych j. ang. (po 3 godz. przez 5 dni – od poniedziałku do piątku);
  • przejazd komfortowym autokarem;
  • przeprawa Francja – Anglia (w 2 strony);
  • ubezpieczenie NNW i KL;
  • obsługa pilota-rezydenta.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu, dopłaty za dojazd po uczestników.


Informacje dodatkowe:

  • obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości ok. 10 GBP/os. celem zabezpieczenia od ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestników kursu (dot. miejsca zakwaterowania, szkoły);
  • możliwość wydłużenia wyjazdu o 1 dzień – Oxford lub Brighton; dopłata: równowartość od 35 GBP/os.; ujęte w dopłacie świadczenia: 1 nocleg, 3 posiłki, przejazd autokarem, zwiedzanie pod opieką pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

program kursu >>