strona główna last minute grupy niekompletne transport foto galeria księga gości kontakt
 
 
  oferta 
wycieczki
wypoczynek letni
kolonie
zielone szkoły
wyjazdy na narty
   
  dla nauczycieli  
szkolenie krajowe
szkolenie zagraniczne
organizacja imprezy
dofinansowanie
 
  świadczenia  
posiłki
noclegi
transport
dopłaty za dojazd 
   
  inne  
zamów katalog
dlaczego z nami
nasi partnerzy
rekomendacje
niezbędnik
sponsoring dla szkół
download
  english
   
  infolinia
 tel. 77 - 454 1976
 tel.
77 - 456 6175
 fax
77 - 456 6168
 e-mail:  wycieczki 
 e-mail:  wakacje
 e-mail:  transport 

GG  konsultant online (Beata)

 
 
 
 
 

Przy organizacji imprezy wycieczki, kolonii, wypoczynku letniego, zielonej szkoły należy pamiętać aby:

 

 
 1. Wyznaczyć przedstawiciela grupy do podpisania umowy. Jeśli nie jest to dyrektor szkoły, osoba ta powinna być upoważniona.
   

 2. Wyznaczyć opiekunów-wychowawców. Osoby te powinny cieszyć się zaufaniem dyrekcji szkoły i rodziców. Najlepiej jeśli są to aktywni pracownicy (nauczyciele) waszej szkoły.
   

 3. Mają zebraną grupę osób i potwierdzoną rezerwację terminu, należy umówić się biurem na wpłatę zaliczki i podpisanie umowy (jako przedstawiciel).
   

 4. Sporządzić listę uczestników (maszynopis).
   

 5. Opracować własny regulamin imprezy oraz zasady BHP (wycieczki/kolonii/obozu/ zielonej szkoły) o ile nasz nadzór jest nieodpowiedni.
   

 6. Uzyskać pisemną zgodę Rodziców akceptującą regulamin imprezy.
   

 7. Po zebraniu grupy uzyskać akceptację Dyrekcji szkoły na planową imprezę (na wymagane dokumenty do zgłoszenia np. karty wycieczki)
   

 8. Zebrać zaliczkę i zawrzeć pisemną umowę z przedstawicielem biura (najlepiej w obecności Dyrektora szkoły). Można jednocześnie zorganizować zebranie informacyjne dla rodziców z przedstawicielem biura.
   

 9. W trakcie organizacji imprezy należy przekazać następujące dokumenty dla BTS EUROTRAMPING: dwie listy uczestników z pieczątką szkoły (celem ich ubezpieczenia – nie muszą one zawierać nr paszportów) – na życzenie przesyłamy wzór listy uczestników. Lista uczestników musi być przesłana do biura na 6 tyg. Przed wyjazdem. Mając taką listę w podanym wyżej terminie, możemy pomóc w przeliczeniu dokładnej wielkości wpłat.
   

 10. Przygotować i zabrać apteczkę szkolą.

Organizatorem może być szkoła, parafia, zakład pracy ale również komitet rodzicielski, trójka rodzicielska, osoba fizyczna (np. nauczyciel, do którego mają zaufanie rodzice) oraz inne stowarzyszenia i organizacje non-profit. Zasady te ujmuje Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21.01.1997r

 
     
 
 Sprawdź:

» Warunki ubezpieczenia

» Klient grupowy - warunki uczestnictwa

 
     
     
     
 

INFORMACJE DODATKOWE

Zmiany w programach

Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w zamieszczonych w niniejszym katalogu programach, co jest podyktowane m.in. możliwymi zmianami w przepisach dot. czasu pracy kierowców, w ustawie o usługach turystycznych, w rozporządzeniach dot. ruchu turystycznego na obszarze danego kraju czy nowymi wymogami ze strony kontrahentów (armatorów, parków rozrywki, hoteli, schronisk itd.).

Programy na życzenie

Zawsze otwarci na Wasze - Drodzy Klienci potrzeby, przypominamy o możliwości opracowania programów indywidualnych, obejmujących kraje, miejsca, które chcielibyście odwiedzić, a może po prostu do których chcielibyście powrócić ze względów sentymentalnych. Propozycje wyjazdów do Turcji, Portugalii i na Sycylię dostępne są już na naszej stronie internetowej. UWAGA! Ceny programów na życzenie są indywidualnie kalkulowane w momencie przyjęcia zgłoszenia od grupy. Warunkiem podjęcia się ich realizacji ze strony biura jest posiadanie kompletu uczestników.

Oferty samolotowe

Jeśli w Waszych - Szanowni Klienci marzeniach jest podróż samolotem do Egiptu, Tunezji, Turcji czy na którąś z urokliwych greckich wysp, nic nie stoi na przeszkodzie, by takie myśli przybrały realne kształty. Zapraszamy do nas! Wyszukamy ofertę, która wyjdzie naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Oferty krajowe

W swojej ofercie BTS Eurotramping proponuje także wyjazdy narciarskie oraz zielone szkoły w Polsce. Więcej informacji dostępnych bezpośrednio w biurze pod numerem telefonu (77) 456 78 78.

 
     
     
 
Copyright © BTS EUROTRAMPING