Dobrodošli! Witaj (witajcie)! Czas na chorwackie wakacje! Dlaczego akurat ten bałkański kraj? Kusi niezwykłym błękitem Adriatyku, ciepłem jego wód, majestatycznymi górami z malowniczymi miejscowościami u ich podnóża, klimatycznymi wyspami (Hvar, Korčula, Mljet, Vis, Brač…), wspaniałymi miastami z równie wspaniałymi zabytkami (Dubrownik, Split, Trogir, Szybenik, Zadar), niesamowitą przyrodą (Jeziora Plitwickie, Krka), a do tego smaczną bałkańską kuchnią. W sezonie 2018 zapraszamy do miejscowości Drage, malowniczo położonej pomiędzy Zadarem i Szybenikiem.

PENSJONAT GALEB

Położenie: miejscowość Drage otoczona Parkami Narodowymi Kornati i Krka oraz Parkiem Przyrody Jezioro Vransko; ok. 500 m od plaży (żwirkowa, z łagodnym zejściem do morza).

Pokoje: dla dzieci/młodzieży 3- i 4-osob. (bez łóżek piętrowych), dla dorosłych 2-osob.; wyposażone w pełny węzeł sanitarny, szafę, stolik, krzesła, taras lub balkon.

Wyżywienie: 3 x dziennie (tzw. FB – Full Board) – śniadania (bufet), obiady (serwowane, 1-daniowe, z bufetem sałatkowym) i kolacje (bufet); w przypadku obiadów i kolacji z napojów w cenie tylko woda; przez cały dzień do dyspozycji gości pensjonatu kawa i herbata gratis; pierwszy posiłek – obiad w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Sport i rozrywka: boisko do siatkówki plażowej, stoły do ping-ponga, dyskoteka.

Dodatkowo do dyspozycji gości: Wi-Fi (w restauracji i na tarasie pensjonatu).

 

 

ORIENTACYJNY PROGRAM   

Poniższy program ma na celu przedstawienie typowego przebiegu wypoczynku letniego w Chorwacji. Na życzenie Klienta lub wniosek rezydenta program może zostać zmieniony.

Poniższe informacje nie są zobowiązaniem prawnym biura i np. zmiana kolejności w realizacji programu nie może być podstawą do roszczeń prawno-finansowych.

 

Dzień 1 Zbiórka w umówionym miejscu i o ustalonej godzinie (w zależności od odległości od granicy może to nastąpić dzień wcześniej). Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.

Dzień 2 Przyjazd do Chorwacji; zakwaterowanie w pensjonacie; obiad; zapoznanie z okolicą; plażowanie; kolacja.

Dzień 3 – 9 W trakcie pobytu 3 posiłki dziennie, plażowanie, kąpiele w morzu, wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu rezydentowi), rozgrywki sportowe, konkursy.

Dzień 10 Po śniadaniu wykwaterowanie; pobranie suchego prowiantu (ekwiwalent 1 posiłku); wyjazd i bezpośredni przejazd do Polski.

Dzień 11 Powrót w wyznaczone przez Klienta miejsce (w zależności od położenia od granicy może to nastąpić dzień później).

 

CENA:             

uczeń (do 20 lat włącznie)       665 zł + 235 EUR

osoba dorosła                           665 zł + 255 EUR

 

ŚWIADCZENIA UJĘTE W CENIE:

– 8 noclegów;

– 3 posiłki dziennie;

– prowiant na drogę powrotną;

– przejazd komfortowym autokarem;

– ubezpieczenie Signal Iduna (NNW i KL);

– obsługa pilota-rezydenta.

 

Cena nie obejmuje: obligatoryjnej opłaty z tytułu Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 zł/os.), taksy klimatycznej (poniżej 12 lat: gratis, 12-18 lat: 0,50 €/os./dzień, powyżej 18 lat: 1 €/os./dzień), dopłaty za dojazd po uczestników, wycieczek fakultatywnych. 

 

TERMINY:

1/ 31.07 – 10.08.2018

2/ 08.08 – 18.08.2018

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE – PROPOZYCJE:

SZYBENIK + KRKA

SPLIT + TROGIR

JEZIORA PLITWICKIE

ZADAR

DUBROWNIK

PN KORNATI (REJS)

FISH PICNIC (REJS)

Uwaga! Wycieczki fakultatywne realizowane są przy wymaganej minimalnej liczbie uczestników, płatne na miejscu rezydentowi.

INFORMACJE DODATKOWE:

– obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości ok. 20 EUR/os. przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestników wyjazdu (dot. pensjonatu);

– obowiązek posiadania paszportu lub dowodu osobistego jako dokumentu umożliwiającego przejazd do i z Chorwacji;

– na życzenie grupy możliwość zatrudnienia ratownika (za dodatkową opłatą);

– biuro zastrzega sobie możliwość zorganizowania wypoczynku letniego w Chorwacji w innym obiekcie lub w innej miejscowości niż prezentowane w ofercie.

 

DOPŁATY ZA DOJAZD DO POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTW:

Podane kwoty dotyczą 1 uczestnika przy grupie liczącej minimum 48 pełnopłatnych osób.W przypadku grup mniejszych lub łączonych kwota dopłaty ustalana jest indywidualnie.

Różnice w wysokości dopłat wynikają z różnych odległości miejsca zbiórki od Głuchołaz (bazy autokarowej BTS Eurotramping) i granicy polskiej dla kraju podróży.

Na terenie Polski możliwe są tzw. połączenia antenowe, realizowane dostosowanymi do wielkości grupy środkami transportu (np. mikrobus).

dolnośląskie 55 zł
kujawsko-pomorskie 110 zł
lubelskie 110 zł
lubuskie 90 zł
łódzkie 90 zł
mazowieckie 115 zł
małopolskie 70 zł
opolskie 15 zł
podkarpackie 95 zł
podlaskie 130 zł
pomorskie 130 zł
śląskie 40 zł
świętokrzyskie 85 zł
warmińsko-mazurskie 125 zł
wielkopolskie 95 zł
zachodniopomorskie 120 zł